Firma FELMAX

Istniejemy na polskim rynku od 1991 roku. Przez ten okres nabraliśmy znacznego doświadczenia w zaspokajaniu potrzeb naszych klientów. Jako firma handlowa, specjalizujemy się w kompleksowym zaopatrywaniu firm oraz odbiorców indywidualnych w wyroby hutnicze.

Posiadamy dwa place składowe:

  • w Szczecinie
    ul. Merkatora 7a, przy głównej drodze wyjazdowej z centrum Szczecina.

oraz

  • w Nowogardzie
    ul. Bohaterów Warszawy 71, teren dawnego POM’u.

Ponadto dla sprawnej obsługi naszych Klientów place składowe wyposażone są w dźwigi do załadunku, sztaplarki, urządzenia do gięcia, cięcia i spawania stali oraz własny transport do przewozu krótkich (do 6 ton) i długich elementów (do 24 ton), którym dostarczamy zamówiony towar na dowolnie wskazane przez Państwa miejsce po minimalnych kosztach.

Współpracujemy z największymi producentami i dystrybutorami wyrobów hutniczych w Polsce, jak również z wieloma producentami zagranicznymi m.in. z Niemiec, Czech, Łotwy. Dla dużych firm budowlanych z terenu całego województwa zachodniopomorskiego oraz indywidualnych klientów przygotowujemy i dostarczamy stal dociętą i pogiętą oraz powiązaną zgodnie z projektem technicznym. Przygotowujemy także stal kształtową dociętą na określony i ścisły wymiar, gotowe, sprefabrykowane elementy stalowe oraz elementy z blach. Mamy nadzieję, że niebawem również Państwo dołączą do grona naszych zadowolonych klientów.

Nasza dewiza to działanie SPRAWNIE, SZYBKO, KOMPLEKSOWO.

Zapraszamy do współpracy.

Certyfikaty i referencje

Zaufali nam

obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek

Używamy plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się z naszą polityką dotyczącą plików typu cookies.